Venujeme sa performatívnemu umeniu - teda umeniu vystupovať...


Sme maximálne voľná skupina performérov, poskladaná z vyštudovaných hercov, výtvarníkov, ale nájde sa medzi nami aj dizajnér svietidiel, profesionálny žonglér, či šermiar. Pri tvorbe predstavenia má každý svoju úlohu, či už ide o dramaturgiu, réžiu alebo napr. vyrobenie svetelnej techniky, či originálnych kostýmov. Pretože vystúpenie nie je len o tom čo vystupujúci dokáže. Vystúpenie je omnoho komplexnejší celok ktorý zhŕňa aj kostými a rekvizity, dramaturgiu, hudbu a hlavne hodiny tréningu...


Fireshow

Hneď po tom ako som prvý krát vzal do ruky ohnivú palicu mi tento živel učaroval. A do dnes nás všetkých fascinujú nekonečné možnosti manipulácie s ohňom. Dynamické tance, napínavé a nebezpečné súboje, ale aj hravé fóry. O tom všetkom sú naše ohňové show.

Postava historického Šaša

V postavách historického šaška sme objavili slobodu vystrájať, baviť sa, z ničoho si nerobiť ťažkú hlavu a čo je najdôležitejšie, môžeme len tak, z ničoho nič a pre nič za nič rozosmievať ľudí. A to je dar veľký, ba priam najväčší :)

Život na vysokej nohe, alebo svet na Chodúliach

Keď človek zbadá choduliara, na prvý pohľad je najdôležitejší jeho kostým. Ale my sme pochopili, že je treba aj čosi viac... Preto k divákom pristupujeme aktívne, až priam INTERAKTÍVNE - prihovárame sa k okoloidúcim, zapájame ich do našich výstupov a hlavne sa všetci spolu bavíme!

ZÁBAVNÝ

ŠAŠO

Objednávkový formulár
NEZBEDNÁ

PÁRTY SHOW

Objednávkový formulár
VZRUŠUJÚCA

BOJOVÁ SHOW

Objednávkový formulár
FASCINUJÚCA

OHŇOVÁ SHOW

Objednávkový formulár